Klubik Domówka prowadzi opiekę dzienną dla dzieci do 3-go roku życia.
To rozwiązanie korzystniejsze niż żłobek, gdyż wyróżniamy się mniejszymi grupami, wykwalifikowaną kadrą oraz atmosferą, która sprawia, że każdy u nas czuje się jak w domu. Dbamy o indywidualny rozwój i potrzeby wszystkich dzieci.

W Klubiku Domówka każdy znajdzie coś dla siebie; organizujemy różnorodne zajęcia dodatkowe dla dzieci już od 1-go roku życia. Do takich zajęć należą: śpiewanki, zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków, a także zajęcia sportowe, taneczne i edukacyjne dla dzieci od 3-go roku życia.

Nie zapominamy również o dorosłych; zapraszamy na indywidualne lekcje języka angielskiego!

Nasza Kadra

Domowka-separator

Ola

English Explorer

od najmłodszych lat realizowała się w wielu dziedzinach i tak zostało jej do dziś. Wybór kierunku studiów nie był z tego względu tak oczywisty, lecz od zawsze nauka języków obcych – angielskiego, francuskiego i niemieckiego – przejawiała się jako ścieżka wiodąca we właściwą stronę. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie SWPS, realizując dwie specjalizacje – tłumaczeniową i pedagogiczną. Od kilku lat prowadzi zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a do każdej osoby podchodzi z własnym programem i sposobem na przyjemne przekazanie wiedzy, skupiając się na potrzebach odbiorcy. Współtwórczyni Domówki, prywatnie miłośniczka muzyki, gór i Mazur.

Karolina

Dance Mix

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowany instruktor tańca nowoczesnego oraz animatorka czasu wolnego dla dzieci, od 7 lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Tańczy od 7-go roku życia, pierwsze kroki stawiała uczęszczając na zajęcia do Studio Buffo, uczestniczka i laureatka wielu konkursów tanecznych, na których występowała wraz z zespołem V3 z Egurrola Dance Studio. Tancerka grupy pokazowej „Bell Arto” wraz z którą zapewniała oprawę artystyczną na takich imprezach jak : Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem, „Hit Biało-Czerwonych” wybór piosenki na Euro 2012, Super Finał PLFA na Stadionie Narodowym i wielu innych. Współzałożycielka Domówki. Na zajęciach stawia na rozwój oraz świetną zabawę, uśmiech i zadowolenie dziecka to dla niej największa nagroda. Prywatnie niepoprawna optymistka, miłośniczka dalekich podróży i dobrych książek. 

Elza

Akademia Przyszłego Przedszkolaka

studentka psychologii Uniwersytetu SWPS. Od paru lat związana z pracą z dziećmi głównie poprzez pomoc w organizacji eventów takich jak „Urodzinki w Multikinie” oraz dni tematycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zaangażowana w wolontariaty na rzecz dzieci i zwierząt. W 2017 roku nominowana do nagrody „Wolontariusza roku Warszawa” z tytułu wolontariusza w „Ognisku Bielany”, gdzie pomagała w lekcjach i organizowała czas wolny dzieciom w wieku 7-13 lat. Pozytywnie nastawiona do życia i starająca się zarazić entuzjazmem ludzi wokół. W wolnym czasie trenuje pole dance, zgłębia dobre kino i literaturę oraz chętnie chodzi do teatrów. 

Emilia

Akademia Przyszłego Przedszkola / animacje

studentka filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, od paru lat związana z pracą z dziećmi. Od 2013 roku harcerka w ZHP Podlasie, tam miała okazję prowadzić różnorodne zajęcia oraz być opiekunem podczas wyjazdów jako współprowadząca gromady zuchowej. Ma w swoim stażu pracę w roli animatorki czasu wolnego dzieci oraz wolontariat w Akademii Przyszłości. Lubi stawiać sobie wyzwania i zdobywać nowe doświadczenia. W wolnym czasie chętnie zwiedza polskie miasta oraz wędruje po górskich szlakach. 

Kalina

Balet

tancerka, absolwentka warszawskiej szkoły baletowej i pedagogiki baletowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Jeszcze jako uczennica szkoły brała udział w spektaklach  w warszawskim Teatrze Wielkim. Tańczyła w „Śpiącej Królewnie”, „Dziadku do orzechów” oraz w spektaklu dla dzieci „W krainie czarodziejskiego fletu” w roli Kolombiny.  Po ukończeniu szkoły jako tancerka występowała m.in. w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku w musicalu „Upiór w operze”, w zespole Młody Balet Polski w spektaklach baletowych dla dzieci, w Teatrze Wielkim w Warszawie w operze „Salome” oraz w Teatrze 6. Piętro w świątecznym spektaklu „Christmas Show”. Jako nauczyciel tańca pracuje od 2012 roku w domach kultury, przedszkolach i szkołach tańca.

Martyna

Urodziny / Animacje

absolwentka psychologii klinicznej na SWPS. Kilkuletnie doświadczenie, jakie dotąd zgromadziła związane jest przede wszystkim z pracą z dziećmi. Pełniła rolę animatorki urodzinowej oraz prowadziła zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych. Na co dzień ma bezpośredni kontakt z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi. Jest osobą uśmiechniętą, zaangażowaną oraz elastyczną z bogatym zapleczem zabaw edukacyjno-rozwojowych. Niepoprawna optymistka wyznająca zasadę „niemożliwe nie istnieje”. Wytrwale dąży do celu i spełnia marzenia. W Domówce pełni rolę animatora w trakcie imprez urodzinowych.

Paweł

judo

Od najmłodszych lat zafascynowany judo. Wyrozumiały, spokojny i stanowczy uczy nas, że celu nie osiąga się za pomocą krzyku czy też bicia. Za wygraną uważa sam udział w zawodach. Paweł jest trenerem judo, posiada bagaż doświadczeń, przez wiele lat trenował na Politechnice Warszawskiej zdobył też stopień mistrzowski w judo.  Swoją pasją zaraża zarówno dzieci jak i dorosłych. Z Domówką związany jest od początku jej istnienia.

Daria

Śpiewanki / pianino

Absolwentka Koncertowego Centrum Edukacji Muzycznej w Warszawie na Wydziale Wokalno-Estradowym. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie kontrabasu. Swoje umiejętności artystyczne rozwijała przy Studiu Artystycznym – Metro, działającym przy Teatrze Studio Buffo. Wielokrotna laureatka konkursów i festiwali wokalnych m.in. Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Bułata OkudżawyKlawe Piosenki, Jak długo w sercach naszych czy Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Muszelki Wigier. Podczas nauki brała udział w licznych szkolnych spektaklach oraz koncertach, m.in. w Międzynarodowym Festiwalu Szalone Dni Muzyki – Ameryka na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Prowadziła zajęcia z dziećmi z emisji głosu oraz gry na pianinie. Oprócz pasji muzycznej, absolwentka Bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim.

Piotr

judo

Jest instruktorem judo od 2001 roku, obecnie posiada 4 dan, jest również instruktorem samoobrony. Na co dzień trenuje w klubie AZS Politechnika Warszawska. Choć ukończył uczelnię pedagogiczną, to z zawodu jest żołnierzem. W Domówce razem z Pawłem prowadzi grupę JUDO.

Partnerzy

Domowka-separator