Klubik Domówka prowadzi opiekę dzienną dla dzieci do 3-go roku życia.
To rozwiązanie korzystniejsze niż żłobek, gdyż wyróżniamy się mniejszymi grupami, wykwalifikowaną kadrą oraz atmosferą, która sprawia, że każdy u nas czuje się jak w domu. Dbamy o indywidualny rozwój i potrzeby wszystkich dzieci.

W Klubiku Domówka każdy znajdzie coś dla siebie; organizujemy różnorodne zajęcia dodatkowe dla dzieci nawet poniżej 1-go roku życia. Do takich zajęć należą: śpiewanki, zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków, a także zajęcia sportowe, taneczne i edukacyjne dla dzieci od 3-go roku życia.

Nie zapominamy również o dorosłych; zapraszamy na indywidualne lekcje języka angielskiego!

Nasza Kadra

Domowka-separator

Ola

English Explorer

Od najmłodszych lat realizowała się w wielu dziedzinach i tak zostało jej do dziś. Wybór kierunku studiów nie był z tego względu tak oczywisty, lecz od zawsze nauka języków obcych – angielskiego, francuskiego i niemieckiego – przejawiała się jako ścieżka wiodąca we właściwą stronę. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie SWPS, realizując dwie specjalizacje – tłumaczeniową i pedagogiczną. Od kilku lat prowadzi zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a do każdej osoby podchodzi z własnym programem i sposobem na przyjemne przekazanie wiedzy, skupiając się na potrzebach odbiorcy. Współtwórczyni Domówki, prywatnie miłośniczka muzyki, gór i Mazur.

Karolina

DENSIAKI

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowany instruktor tańca nowoczesnego oraz animatorka czasu wolnego dla dzieci, od 7 lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Tańczy od 7-go roku życia, pierwsze kroki stawiała uczęszczając na zajęcia do Studio Buffo, uczestniczka i laureatka wielu konkursów tanecznych, na których występowała wraz z zespołem V3 z Egurrola Dance Studio. Tancerka grupy pokazowej „Bell Arto” wraz z którą zapewniała oprawę artystyczną na takich imprezach jak : Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem, „Hit Biało-Czerwonych” wybór piosenki na Euro 2012, Super Finał PLFA na Stadionie Narodowym i wielu innych. Współzałożycielka Domówki. Na zajęciach stawia na rozwój oraz świetną zabawę, uśmiech i zadowolenie dziecka to dla niej największa nagroda. Prywatnie niepoprawna optymistka, miłośniczka dalekich podróży i dobrych książek. 

Elza

Akademia Przyszłego Przedszkolaka (POWIŚLE)

Studentka psychologii Uniwersytetu SWPS. Od paru lat związana z pracą z dziećmi głównie poprzez pomoc w organizacji eventów takich jak „Urodzinki w Multikinie” oraz dni tematycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zaangażowana w wolontariaty na rzecz dzieci i zwierząt. W 2017 roku nominowana do nagrody „Wolontariusza roku Warszawa” z tytułu wolontariusza w „Ognisku Bielany”, gdzie pomagała w lekcjach i organizowała czas wolny dzieciom w wieku 7-13 lat. Pozytywnie nastawiona do życia i starająca się zarazić entuzjazmem ludzi wokół. W wolnym czasie trenuje pole dance, zgłębia dobre kino i literaturę oraz chętnie chodzi do teatrów. 

Emilia

animacje

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, od paru lat związana z pracą z dziećmi. Od 2013 roku harcerka w ZHP Podlasie, tam miała okazję prowadzić różnorodne zajęcia oraz być opiekunem podczas wyjazdów jako współprowadząca gromady zuchowej. Ma w swoim stażu pracę w roli animatorki czasu wolnego dzieci oraz wolontariat w Akademii Przyszłości. Lubi stawiać sobie wyzwania i zdobywać nowe doświadczenia. W wolnym czasie chętnie zwiedza polskie miasta oraz wędruje po górskich szlakach. 

ZUZANNA

Balet

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowe im. Romana Turczynowicza, występująca na deskach wielu Teatrów, m. in. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, Operze Bałtyckiej. Na jej zajęciach najmłodsi poznają elementy tańca i baletu poprzez zabawę ruchowo-taneczną.
Dzięki lekcji baletu dzieci wyrabiają poprawną sylwetkę, poczucie rytmu, koedukację ruchową, muzykalność oraz sposób pięknego poruszania się.
Są to zajęcia niezwykle rozwijające, pozwalają odkryć wrażliwość na sztukę.
 

Martyna

Urodziny / Animacje

Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS. Kilkuletnie doświadczenie, jakie dotąd zgromadziła związane jest przede wszystkim z pracą z dziećmi. Pełniła rolę animatorki urodzinowej oraz prowadziła zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych. Na co dzień ma bezpośredni kontakt z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi. Jest osobą uśmiechniętą, zaangażowaną oraz elastyczną z bogatym zapleczem zabaw edukacyjno-rozwojowych. Niepoprawna optymistka wyznająca zasadę „niemożliwe nie istnieje”. Wytrwale dąży do celu i spełnia marzenia. W Domówce pełni rolę animatora w trakcie imprez urodzinowych.

Ania

Akademia Przyszłego Przedszkolaka (Żoliborz)

Studentka ostatniego semestru studiów magisterskich na Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz studentka ostatniego roku Studium Pedagogicznego. Zajmuje się projektowaniem produktu, przede wszystkim przedmiotów codziennego użytku, zabawek dla dzieci oraz różnych obiektów dedykowanych specjalnemu użytkownikowi, np. w terapii psychologicznej. Projektowanie mądrych zabawek dla dzieci stało się jej największą pasją, od czasu zrealizowania dyplomu licencjackiego pt. Multi-zabawka kreująca empatię. Wtedy przekonała się, jak fascynujące jest projektowanie dla dzieci, które są wymagającymi użytkownikami, jednak nadzieja pozytywnego kształtowania ich percepcji i wspomnień z dzieciństwa, stanowi dla niej niewyczerpane źródło inspiracji. W związku z tym postanowiła rozpocząć także dzienne studia pedagogiczne, aby zyskać teoretyczną wiedzę na temat psychologii dziecięcej oraz dzięki bezpośredniej współpracy z dziećmi, zrozumieć jeszcze lepiej mechanizmy kształtujące człowieka. Dotąd zawodowo zajmowała się „wchodzeniem w głowy” dzieci oraz regularnie współpracowała z nimi, aby zrozumieć ich potrzeby i projektować atrakcyjne zabawki. Przede wszystkim darzy dzieci szacunkiem, uważa, że nie stanowią naczyń dla moralności dorosłych. W ramach zajęć potrafi przekazać wiedzę z zakresu szeroko pojętej plastyki i techniki, rzeźby, fotografii, literatury i sztuki. Jest osobą doskonale zorganizowaną, wielokrotnie nagradzaną w międzynarodowych konkursach designu, pracowitą i czynnie kreatywną.

Daria

Śpiewanki / pianino

Absolwentka Koncertowego Centrum Edukacji Muzycznej w Warszawie na Wydziale Wokalno-Estradowym. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie kontrabasu. Swoje umiejętności artystyczne rozwijała przy Studiu Artystycznym – Metro, działającym przy Teatrze Studio Buffo. Wielokrotna laureatka konkursów i festiwali wokalnych m.in. Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Bułata OkudżawyKlawe Piosenki, Jak długo w sercach naszych czy Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Muszelki Wigier. Podczas nauki brała udział w licznych szkolnych spektaklach oraz koncertach, m.in. w Międzynarodowym Festiwalu Szalone Dni Muzyki – Ameryka na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Prowadziła zajęcia z dziećmi z emisji głosu oraz gry na pianinie. Oprócz pasji muzycznej, absolwentka Bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim.

Partnerzy

Domowka-separator