Zajęcia w "Domówce"

Domowka-separator

Zajęcia mają na celu rozwinięcie pamięci, motoryki dużej, motoryki małej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, dzielone są na etapy (zabawy, nauka, ruch itp.). Dzieci mają zapewnione śniadanko (owoce) gdzie uczą się jeść samodzielnie. Zajęcia w bezstresowy sposób przygotowują dzieci do pójścia do przedszkola.

Spotkania Akademii Przyszłego Przedszkolaka trwają 2 godziny.

C E N A
Jednorazowe wejście: 60zł
Karnet miesięczny: 400zł (2 razy w tygodniu)

Balet dla dzieci rozwija poprawną postawę ciała, uwrażliwia na muzykę klasyczną, poprawia koordynację ruchową, prowadzi do samodyscypliny i koncentracji, pozwala rozładować nadmiar energii i rozwija pamięć ruchową. Na zajęciach dzieci nauczą się baletowych pozycji rąk i nóg, zaznajomią z elementami i figurami tańca klasycznego, poznają formy przestrzenne, pojęcie tańca solowego i grupowego oraz  improwizacji.

C E N A
Jednorazowe wejście: 50zł
Karnet miesięczny: 140zł

Zajęcia DENSIAKI to przede wszystkim świetna zabawa przy nowoczesnej muzyce. Dzieci uczą się współpracy w grupie poprzez ćwiczenia układów choreograficznych. Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki by rozgrzać wszystkie części ciała, następnie wykonujemy kilka ćwiczeń rozciągających oraz wzmacniających mięśnie. Uczymy się standardowego przebiegu zajęć tanecznych w systemie rozgrzewka -> część choreograficzna -> zabawa. Po skończonej rozgrzewce przechodzimy do wykonywania prostych ćwiczeń technicznych na tzw. przekątnej, by później móc rozpocząć naukę choreografii. Na koniec zajęć bawimy się przy muzyce. DENSIAKI to też możliwość nauki podstawowych akrobacji pod okiem instruktora, tj. stanie na głowie, stanie na rękach, mostki, przewroty w przód itp. Dzieci będą miały możliwość zaprezentowania nauczonych choreografii na pokazie dla rodziców zorganizowanym w Klubiku Dziecięcym ,,Domówka’’.

C E N A
Jednorazowe wejście: 50zł
Karnet miesięczny: 140zł

Picaro to:
💡innowacyjny kurs języka angielskiego łączący nauczanie stacjonarne z nauczaniem online, dający radość dzieciom na całym świecie
💡skuteczna i naturalna metoda nauczania języka angielskiego, stworzona przez ekspertów we współpracy z Cambridge Language Assessments
💡ekscytujące gry online i bajkowi bohaterowie z Fox International Baby TV motywujący i inspirujący dzieci do nauki języka angielskiego
💡wsparcie dla rodziców – dzięki platformie internetowej rodzice regularnie monitorują postępy dziecka i otrzymują systematyczne raporty
 
Poziom 1 stanowi podstawę językową dla dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać i pisać. Poprzez zabawę przygotowuje i wprowadza dziecko w przygodę z językiem angielskim 🇬🇧 Pracujemy z podręcznikiem i ćwiczeniami, a także modułem online 💻
 

C E N A
Kwartał: 440zł + koszt podręcznika i ćwiczeń

Zajęcia odbywają się w systemie trzech płatności kwartalnych na rok szkolny 2020/21, obejmując 11 spotkań/kwartał.

Zajęcia English Explorer przeznaczone są dla osób (młodzieży i dorosłych), które potrzebują indywidualnego podejścia i szukają niestandardowych rozwiązań, podczas gdy inne metody nauki zawiodły. Bezstresowa atmosfera pozytywnie wpływa na osiągane efekty, a każda kolejna lekcja to krok do przodu w kierunku sukcesu!

C E N A
Jednorazowe wejście: —
Karnet miesięczny: 280zł

Realizacja programu  „Oto JA” „Podróż” pozwala dzieciom lepiej odnaleźć się w  trudnym dla nich, pod względem emocjonalnym, wieku. Dziecko uczy się kim jest, czego doświadcza i nazywa swoje wewnętrzne stany. Dzięki zajęciom dzieci pięcioletnie zaczynają budować na solidnych podstawach poczucie własnej wartości. Dzieci sześcioletnie i ich otoczenie spokojniej przechodzą etap rozwoju pełen emocjonalnych burz. Przed pójściem do szkoły podstawowej od dzieci wymaga się osiągnięcie “dojrzałości szkolnej”, w skład której wchodzą: rozwój umysłowy, fizyczny, emocjonalny i społeczny.

W “Podróży” przez emocje, 5 i 6 latki odkrywają i nazywają swoje wewnętrzne stany. Dzieci podróżując ze Stworkiem JA po krainie emocji, uczą się:

  • samoświadomości,
  • samoregulacji,
  • pozytywnej komunikacji,
  • współpracy,
  • rozwiązywania potencjalnych konfliktów.

C E N A
Zapisy prowadzi Ośrodek Akademii JA „mam eMOCje”
https://edukacjaemocjonalna.pl/kontakt

Zajęcia muzyczne oparte są na głosie osoby prowadzącej, wspomagane przez proste instrumenty orffowskie takie jak dzwonki, grzechotki, trójkąty, tamburyn czy bębenki. Na zajęciach wykorzystywane są również bańki mydlane, chusta klanzy, piłki i inne akcesoria. To wszystko pobudza zdolność komunikowania i stymuluje wszechstronny rozwój. Już od tak wczesnego okresu życia pociechy mogą zetknąć się z muzyką, czego późniejszym efektem może być ułatwione rozpoznawanie dźwięków oraz usprawniony słuch muzyczny. Kontakt z dziećmi sprawia, że jest to również świetna zabawa!

C E N A
Jednorazowe wejście: 30zł
Karnet miesięczny: 100zł 

Dla dzieci nasze zajęcia to zabawa, ale dla rodziców ważne jest to, że w tle jest także nauka…, nauka wyjątkowo przyjemna. Na zajęciach przekazujemy interesującą wiedzę na temat budowanych modeli, a następnie dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają świat budując modele z klocków Lego® Classic w oparciu o gotowe instrukcje. Na tym jednak nie koniec, po zbudowaniu modelu z instrukcji zachęcamy dzieci do uruchomienia wyobraźni i rozbudowy/przebudowy modelu według własnego pomysłu. Na zakończenie zajęć dzieci porządkują swoje stanowiska rozkładając klocki do pudełek. Warsztaty prowadzimy w formie projektów tematycznych, składających się zazwyczaj z 6 zajęć. Są to m.in. Wycieczka po Europie, Wędrówka po 3 kontynentach, Podróż w czasie, Wolność i pokój, Najsłynniejsze obiekty architektoniczne świata, Zabytki USA, Podróż do Wielkiej Brytanii, Zabawa w lunaparku, Inżynierskie przygody, Energia jest wszędzie, Świat Starego Testamentu.
Posiadamy 2 poziomy trudności modeli, dzięki czemu możemy dostosowywać je do stopnia umiejętności dzieci w ramach jednej grupy.

C E N A
Zapisy prowadzi Bricks4Kidz Śródmieście
https://www.bricks4kidz.com.pl/warszawa/

Nasze zajęcia bawią i uczą!

Rozkład zajęć

Domowka-separator

Proszę obrócić telefon do pozycji poziomej, aby zobaczyć pełną tabelę

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK


9:30-11:30

Akademia Przyszłego Przedszkolaka


Akademia Przyszłego Przedszkolaka

15:15-16:15

English Explorer 1

Hola niños (hiszpański dla maluszka)

16:00-16:45

16:15-17:15

OTO JA - Podróż

16:30-17:30

English Explorer 2

Śpiewanki (metoda Gordona)

16:15-16:45

English Explorer 3

17:45-18:30

Balet

DENSIAKI 1 (taniec nowoczesny)

17:30-18:15

Picaro English 1


17:15-18:00

Klocki Bricks4Kidz

18:00-18:45

18:30-19:30


DENSIAKI 2

(taniec nowoczesny)

18:20-19:05

Kolor Kropki nad wybranymi zajęciami oznacza kolor sali, w jakiej odbywają się zajęcia

Zainteresowanych konkretnymi zajęciami zapraszamy do zapisów: