Zajęcia w "Domówce"

Domowka-separator

Zajęcia mają na celu rozwinięcie pamięci, motoryki dużej, motoryki małej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, dzielone są na etapy (zabawy, nauka, ruch itp.). Dzieci mają zapewnione śniadanko (owoce) gdzie uczą się jeść samodzielnie. Zajęcia w bezstresowy sposób przygotowują dzieci do pójścia do przedszkola.
Zajęcia odbywają się na Powiślu i Żoliborzu.

C E N A
Jednorazowe wejście: 55zł
Karnet miesięczny: 160zł (1xtyg – Żoliborz) – 320zł (2xtyg – Powiśle)

Balet dla dzieci rozwija poprawną postawę ciała, uwrażliwia na muzykę klasyczną, poprawia koordynacji ruchową, prowadzi do samodyscypliny i koncentracji, pozwala rozładować nadmiar energii i rozwija pamięć ruchową. Na zajęciach dzieci nauczą się baletowych pozycji rąk i nóg, zaznajomią z elementami i figurami tańca klasycznego, poznają formy przestrzennych, pojęcie tańca solowego i grupowego oraz  improwizacji.
Zajęcia odbywają się na Powiślu.

C E N A
Jednorazowe wejście: 45zł
Karnet miesięczny: 120zł 

Zajęcia English Explorer przeznaczone są dla osób (młodzieży i dorosłych), które potrzebują indywidualnego podejścia i szukają niestandardowych rozwiązań, podczas gdy inne metody nauki zawiodły. Bezstresowa atmosfera pozytywnie wpływa na osiągane efekty, a każda kolejna lekcja to krok do przodu w kierunku sukcesu!
Zajęcia odbywają się na Powiślu.

C E N A
Jednorazowe wejście: —
Karnet miesięczny: 250zł

Zajęcia Dance Mix to przede wszystkim świetna zabawa przy nowoczesnej muzyce. Dzieci uczą się współpracy w grupie poprzez ćwiczenia układów choreograficznych. Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki by rozgrzać wszystkie części ciała, następnie wykonujemy kilka ćwiczeń rozciągających oraz wzmacniających mięśnie. Uczymy się standardowego przebiegu zajęć tanecznych w systemie rozgrzewka -> część choreograficzna -> zabawa. Po skończonej rozgrzewce przechodzimy do wykonywania prostych ćwiczeń technicznych na tzw. Przekątnej, by później móc rozpocząć naukę choreografii. Na koniec zajęć bawimy się przy muzyce. Dance Mix to też możliwość nauki podstawowych akrobacji pod okiem instruktora, tj. stanie na głowie, stanie na rękach, mostki, przewroty w przód itp. Dzieci będą miały możliwość zaprezentowania nauczonych choreografii na pokazie dla rodziców zorganizowanym w Klubiku Dziecięcym ,,Domówka’’.
Zajęcia odbywają się na Powiślu.

C E N A
Jednorazowe wejście: 45zł
Karnet miesięczny: 120zł

Zajęcia te to gimnastyka połączona z elementami judo. Celem zajęć jest rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Wykonując wskazane przez trenera ćwiczenia dziecko rozwija swoją koordynację ruchową, a jednocześnie grając w parach bądź grupach uczy się pracy grupowej. W zajęciach trener uczy zdrowej rywalizacji, pamiętając o tym, że każdy kto bierze udział w zabawie już na starcie jest wygrany. Na zajęciach obowiązuje luźny, sportowy strój.
Zajęcia odbywają się na Powiślu.

C E N A
Jednorazowe wejście: 40zł
Karnet miesięczny: 120zł 

Zajęcia muzyczne oparte są na głosie osoby prowadzącej, wspomagane przez proste instrumenty orffowskie takie jak dzwonki, grzechotki, trójkąty, tamburyn czy bębenki. Na zajęciach wykorzystywane są również bańki mydlane, chusta klanzy, piłki i inne akcesoria. To wszystko pobudza zdolność komunikowania i stymuluje wszechstronny rozwój. Już od tak wczesnego okresu życia pociechy mogą zetknąć się z muzyką, czego późniejszym efektem może być ułatwione rozpoznawanie dźwięków oraz usprawniony słuch muzyczny. Kontakt z dziećmi sprawia, że jest to również świetna zabawa!
Zajęcia odbywają się na Powiślu i Żoliborzu.

C E N A
Jednorazowe wejście: 30zł
Karnet miesięczny: 100zł 

Nasze zajęcia bawią i uczą!

Rozkład zajęć

Domowka-separator

Proszę obrócić telefon do pozycji poziomej, aby zobaczyć pełną tabelę

PONIEDZIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

9:30-11:30

Akademia Przyszłego Przedszkolaka

Akademia Przyszłego Przedszkolaka

Akademia Przyszłego Przedszkolaka 

(  Ż O L I B O R Z  )

15:15-16:15

English Explorer E1G

Śpiewanki

16:30-17:00

(  Ż O L I B O R Ż  )

16:15-17:15

English Explorer E1I

Śpiewanki

16:30-17:00

17:45-18:30

Balet

English Explorer E2I

Dance MIX

Klocki Bricks4Kidz

18:30-19:30


English Explorer E3I

Kolor Kropki nad wybranymi zajęciami oznacza kolor sali, w jakiej odbywają się zajęcia

Zainteresowanych konkretnymi zajęciami zapraszamy do zapisów: