Nasza Kadra

Karolina (Dance Mix) – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowany instruktor tańca nowoczesnego oraz animatorka czasu wolnego dla dzieci, od 7 lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Tańczy od 7-go roku życia, pierwsze kroki stawiała uczęszczając na zajęcia do Studio Buffo, uczestniczka i laureatka wielu konkursów tanecznych, na których występowała wraz z zespołem V3 z Egurrola Dance Studio. Tancerka grupy pokazowej „Bell Arto” wraz z którą zapewniała oprawę artystyczną na takich imprezach jak : Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem, „Hit Biało-Czerownych” wybór piosenki na Euro 2012, Super Finał PLFA na Stadionie Narodowym i wielu innych. Współzałożycielka Domówki. Na zajęciach stawia na rozwój oraz świetną zabawę, uśmiech i zadowolenie dziecka to dla niej największa nagroda. Prywatnie niepoprawna optymistka, miłośniczka dalekich podróży i dobrych książek. 

aw2Ola (English Explorer) – od najmłodszych lat realizowała się w wielu dziedzinach i tak zostało jej do dziś. Wybór kierunku studiów nie był z tego względu tak oczywisty, lecz od zawsze nauka języków obcych – angielskiego, francuskiego i niemieckiego – przejawiała się jako ścieżka wiodąca we właściwą stronę. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie SWPS, realizując dwie specjalizacje – tłumaczeniową i pedagogiczną. Od kilku lat prowadzi zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a do każdej osoby podchodzi z własnym programem i sposobem na przyjemne przekazanie wiedzy, skupiając się na potrzebach odbiorcy. Współtwórczyni Domówki, prywatnie miłośniczka muzyki, gór i Mazur.

Emilia (Akademia Przyszłego Przedszkolaka, animacje) – studentka filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, od paru lat związana z pracą z dziećmi. Od 2013 roku harcerka w ZHP Podlasie, tam miała okazję prowadzić różnorodne zajęcia oraz być opiekunem podczas wyjazdów jako współprowadząca gromady zuchowej. Ma w swoim stażu pracę w roli animatorki czasu wolnego dzieci oraz wolontariat w Akademii Przyszłości. Lubi stawiać sobie wyzwania i zdobywać nowe doświadczenia. W wolnym czasie chętnie zwiedza polskie miasta oraz wędruje po górskich szlakach. 

Krysia (Akademia Przyszłego Przedszkolaka) – jest studentką filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. W wolnych chwilach lubi zdobywać nowe doświadczenia, podróżować oraz angażować się w różnorodne działania wolontariackie – ostatnim była praca z dziećmi w Fastowie na Ukrainie. Posiada doświadczenie w pracy jako animator.

mg2Martyna (urodziny, animacje) – absolwentka psychologii klinicznej na USWPS. Kilkuletnie doświadczenie, jakie dotąd zgromadziła związane jest przede wszystkim z pracą z dziećmi. Pełniła rolę animatorki urodzinowej oraz prowadziła zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych. Na co dzień ma bezpośredni kontakt z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi. Jest osobą uśmiechniętą, zaangażowaną oraz elastyczną z bogatym zapleczem zabaw edukacyjno-rozwojowych. Niepoprawna optymistka wyznająca zasadę „niemożliwe nie istnieje”. Wytrwale dąży do celu i spełnia marzenia. W Domówce pełni rolę animatora w trakcie imprez urodzinowych.

dg2Daria (animacje) – absolwentka dziennikarstwa i edukacji medialnej na UKSW w Warszawie. Mama żywiołowej, charakternej Nelki. Narodziny córki ukierunkowały ją na pracę z maluchami. Kreatywna i pomysłowa. Z zaangażowaniem realizuje z dziećmi zajęcia ruchowo – rozwojowe, a także prace plastyczne z elementami integracji sensorycznej. Pozytywnie zakręcona. Prowadzi tematyczne animacje dla dzieci w różnym wieku. Jej wyobraźnia przejawia się w tworzeniu biżuterii, szyciu na maszynie, zabawach decoupage’m i pieczeniu domowych słodkości.

Klaudyna (animacje) – od najmłodszych lat zakochana w tańcu. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w wieku 6 lat. Przez ponad połowę swojego życia należała do tanecznych fromacji,które wielokrotnie brały udział w renomowanych turniejach takich jak Mistrzostwa Polski czy też  Mistrzostwa Europy. Po godzinach animatorka czasu wolnego dla najmłodszych, Obecnie studentka dietetyki oraz dyplomowany instruktor grup tanczych. Od ponad 5 lat prowadzi zajęcia ruchowe oraz gimnastyczne dla dzieci. Praca z dziećmi uszczęśliwa ją i motywuje do działania. W Domówce pełni rolę animatorki.

Kalina (balet) – tancerka, absolwentka warszawskiej szkoły baletowej i pedagogiki baletowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Jeszcze jako uczennica szkoły brała udział w spektaklach  w warszawskim Teatrze Wielkim. Tańczyła w „Śpiącej Królewnie”, „Dziadku do orzechów” oraz w spektaklu dla dzieci „W krainie czarodziejskiego fletu” w roli Kolombiny.  Po ukończeniu szkoły jako tancerka występowała m.in. w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku w musicalu „Upiór w operze”, w zespole Młody Balet Polski w spektaklach baletowych dla dzieci, w Teatrze Wielkim w Warszawie w operze „Salome” oraz w Teatrze 6. Piętro w świątecznym spektaklu „Christmas Show”. Jako nauczyciel tańca pracuje od 2012 roku w domach kultury, przedszkolach i szkołach tańca.

pj2Paweł (JUDO) – od najmłodszych lat zafascynowany judo. Wyrozumiały, spokojny i stanowczy uczy nas, że celu nie osiąga się za pomocą krzyku czy też bicia. Za wygraną uważa sam udział w zawodach. Paweł jest trenerem judo, posiada bagaż doświadczeń, przez wiele lat trenował na Politechnice Warszawskiej zdobył też stopień mistrzowski w judo.  Swoją pasją zaraża zarówno dzieci jak i dorosłych. Z Domówką związany jest od początku jej istnienia.

Piotr (JUDO) – jest instruktorem judo od 2001 roku, obecnie posiada 4 dan, jest również instruktorem samoobrony. Na co dzień trenuje w klubie AZS Politechnika Warszawska. Choć ukończył uczelnię pedagogiczną, to z zawodu jest żołnierzem. W Domówce razem z Pawłem prowadzi grupę JUDO.

dmk2

Daria (Śpiewanki, Pianino) – Absolwentka Koncertowego Centrum Edukacji Muzycznej w Warszawie na Wydziale Wokalno-Estradowym. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie kontrabasu. Swoje umiejętności artystyczne rozwijała przy Studiu Artystycznym – Metro, działającym przy Teatrze Studio Buffo. Wielokrotna laureatka konkursów i festiwali wokalnych m.in. Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy, Klawe Piosenki, Jak długo w sercach naszych czy Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Muszelki Wigier. Podczas nauki brała udział w licznych szkolnych spektaklach oraz koncertach, m.in. w Międzynarodowym Festiwalu Szalone Dni Muzyki – Ameryka na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Prowadziła zajęcia z dziećmi z emisji głosu oraz gry na pianinie. Oprócz pasji muzycznej, absolwentka Bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim.