Nasza Kadra

kb2Karolina (Dance Mix) – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowany instruktor tańca nowoczesnego oraz animatorka czasu wolnego dla dzieci, od 6 lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Tańczy od 7-go roku życia, pierwsze kroki stawiała uczęszczając na zajęcia do Studio Buffo, uczestniczka i laureatka wielu konkursów tanecznych, na których występowała wraz z zespołem V3 z Egurrola Dance Studio. Tancerka grupy pokazowej „Bell Arto” wraz z którą zapewniała oprawę artystyczną na takich imprezach jak : Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem, „Hit Biało-Czerownych” wybór piosenki na Euro 2012, Super Finał PLFA na Stadionie Narodowym i wielu innych. Współzałożycielka Domówki. Na zajęciach stawia na rozwój oraz świetną zabawę, uśmiech i zadowolenie dziecka to dla niej największa nagroda. Prywatnie niepoprawna optymistka, miłośniczka dalekich podróży i dobrych książek. 

aw2Ola (Little English Plays, English Plays, English Explorer) – od najmłodszych lat realizowała się w wielu dziedzinach i tak zostało jej do dziś. Wybór kierunku studiów nie był z tego względu tak oczywisty, lecz od zawsze nauka języków obcych – angielskiego, francuskiego i niemieckiego – przejawiała się jako ścieżka wiodąca we właściwą stronę. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie SWPS, realizując dwie specjalizacje – tłumaczeniową i pedagogiczną. Od kilku lat prowadzi zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a do każdej osoby podchodzi z własnym programem i sposobem na przyjemne przekazanie wiedzy, skupiając się na potrzebach odbiorcy. Współtwórczyni Domówki, prywatnie miłośniczka muzyki, gór i Mazur.

mg2Martyna (urodziny, animacje) – absolwentka psychologii klinicznej na USWPS. Kilkuletnie doświadczenie, jakie dotąd zgromadziła związane jest przede wszystkim z pracą z dziećmi. Pełniła rolę animatorki urodzinowej oraz prowadziła zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych. Na co dzień ma bezpośredni kontakt z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi. Jest osobą uśmiechniętą, zaangażowaną oraz elastyczną z bogatym zapleczem zabaw edukacyjno-rozwojowych. Niepoprawna optymistka wyznająca zasadę „niemożliwe nie istnieje”. Wytrwale dąży do celu i spełnia marzenia. W Domówce pełni rolę animatora w trakcie imprez urodzinowych.

dg2Daria (Akademia Przyszłego Przedszkolaka, animacje) – absolwentka dziennikarstwa i edukacji medialnej na UKSW w Warszawie. Mama żywiołowej, charakternej Nelki. Narodziny córki ukierunkowały ją na pracę z maluchami. Kreatywna i pomysłowa. Z zaangażowaniem realizuje z dziećmi zajęcia ruchowo – rozwojowe, a także prace plastyczne z elementami integracji sensorycznej. Pozytywnie zakręcona. Prowadzi tematyczne animacje dla dzieci w różnym wieku. Jej wyobraźnia przejawia się w tworzeniu biżuterii, szyciu na maszynie, zabawach decoupage’m i pieczeniu domowych słodkości.

Klaudyna (animacje) – od najmłodszych lat zakochana w tańcu. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w wieku 6 lat. Przez ponad połowę swojego życia należała do tanecznych fromacji,które wielokrotnie brały udział w renomowanych turniejach takich jak Mistrzostwa Polski czy też  Mistrzostwa Europy. Po godzinach animatorka czasu wolnego dla najmłodszych, Obecnie studentka dietetyki oraz dyplomowany instruktor grup tanczych. Od ponad 5 lat prowadzi zajęcia ruchowe oraz gimnastyczne dla dzieci. Praca z dziećmi uszczęśliwa ją i motywuje do działania. W Domówce pełni rolę animatorki.

pj2Paweł (JUDO) – od najmłodszych lat zafascynowany judo. Wyrozumiały, spokojny i stanowczy uczy nas, że celu nie osiąga się za pomocą krzyku czy też bicia. Za wygraną uważa sam udział w zawodach. Paweł jest trenerem judo, posiada bagaż doświadczeń, przez wiele lat trenował na Politechnice Warszawskiej zdobył też stopień mistrzowski w judo.  Swoją pasją zaraża zarówno dzieci jak i dorosłych. Z Domówką związany jest od początku jej istnienia.

Piotr (JUDO) – jeste instruktorem judo od 2001 roku, obecnie posiada 4 dan, jest również instruktorem samoobrony. Na co dzień trenuje w klubie AZS Politechnika Warszawska. Choć ukończył uczelnię pedagogiczną, to z zawodu jest żołnierzem. W Domówce razem z Pawłem prowadzi grupę JUDO.

kf2Klaudia (ZUMBA) – absolwentka SGGW Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, Szkoły Kosmetycznej Beaty Mydłowskiej oraz należąca do światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network. Taniec jest jej pasją od dziecka, swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając zaledwie 5 lat. Należała do wielu formacji tanecznych, w swoim dorobku tanecznym może pochwalić się: corocznym uczestnictwem w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Świata czy licznymi występami w telewizji. ZUMBA to Jej żywioł! Pogodna i zawsze uśmiechnięta, pragnąca pomagać innym ludziom. Wyróżnia się dużą wyobraźnią ruchową i kreatywnością. Na zajęciach daje z siebie 100% energii. Najważniejszą nagrodą dla Niej jest zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników zajęć.

mn2Maria (Balet) – absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz laureatka III Ogólnopolskich Spotkań Konkursowych Najmłodszych Tancerzy w Gdańsku. W czasie nauki w szkole baletowej brała udział w licznych spektaklach i koncertach szkolnych na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej oraz w warsztatach tanecznych m.in. w technice tańca klasycznego czy w technice Jose Limona. Występowała również gościnnie podczas Dni Sztuki w Warszawskim Teatrze Tańca oraz w projekcie dyplomowym na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Od 2013 roku współpracuje z Młodym Baletem Polskim występując w spektaklach tanecznych dla dzieci. Oprócz pasji tanecznej,  studentka V roku Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W wolnym czasie uwielbia podróżować.

dmk2

Daria (Śpiewanki, Logorytmika, Mini Wokal Team, Pianino) – Absolwentka Koncertowego Centrum Edukacji Muzycznej w Warszawie na Wydziale Wokalno-Estradowym. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie kontrabasu. Swoje umiejętności artystyczne rozwijała przy Studiu Artystycznym – Metro, działającym przy Teatrze Studio Buffo. Wielokrotna laureatka konkursów i festiwali wokalnych m.in. Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy, Klawe Piosenki, Jak długo w sercach naszych czy Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Muszelki Wigier. Podczas nauki brała udział w licznych szkolnych spektaklach oraz koncertach, m.in. w Międzynarodowym Festiwalu Szalone Dni Muzyki – Ameryka na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Prowadziła zajęcia z dziećmi z emisji głosu oraz gry na pianinie. Oprócz pasji muzycznej, absolwentka Bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim.

sn2Sergio (Przedszkolaki po hiszpańsku, Język hiszpański grupowy/indywidualny) – I am from Colombia, a country located in South America. Through my life experience I realized the importance of learning different languages. I have had the opportunity to communicate with people from different nationalities and learn the richness of their cultures. I think everyone should try every once in a while get away of their comfort zone and get an immersion in a different culture. When I realized that I love traveling and speaking with foreigners, and began studying English and then I had the opportunity to come to Poland and enjoy this beautiful country. It would have been really hard if I had not learn English. Now I would like to share a little bit of what helped me beginning my trip and my awesome experience, learning languages. I think the best moment in our life to get involved with a new tongue is in our childhood, when our brain is more powerful and opened to receive information faster and easily. For that reason I want to share my actual languages, English and Spanish with children and in this way do something good for our world. Perhaps many children will find their way and will begin to find themselves as languages lovers, or simply they will get involved with languages that could improve their professional opportunities in this world every day more globalized. „Si quieres aprender, enseña„. Marco Tulio Ciceron.