Rekrutacja

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/19

Klubik Dziecięcy „Domówka” to wspaniałe miejsce dla maluchów!

W tej chwili nie mamy wolnych miejsc w Klubiku na trwający rok szkolny 2017/18 oraz przyszły rok 2018/19 rozpoczynający się 16 sierpnia 2018r., zachęcamy do zapisywania się na listę rezerwową.

Wszystkich Rodziców zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy na spotkanie z Właścicielkami placówki.
Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia terminu wizyty.

Jeśli chcą Państwo dołączyć do nas wcześniej i wpisać swoje dziecko na listę rezerwową – prosimy o kontakt i przesłanie następujących danych: imię nazwisko dziecka, data urodzenia dziecka, planowany miesiąc przyjęcia do Klubiku, imię i nazwisko oraz numer telefonu Rodzica.

Oferujemy opiekę dzienną dla dzieci do 3-go roku życia, przyjmiemy maksymalnie 15-cioro podopiecznych co gwarantuje indywidualne podejście do każdego dziecka. Takie warunki sprawiają, że nasze maluchy czują się komfortowo i bezpiecznie – tak jak w domu. Każda grupa będzie przebywają pod fachowym okiem odpowiednio przygotowanych i przemiłych opiekunek.

Ponadto w ramach czesnego najmłodsze dzieci będą mogły uczestniczyć w ŚPIEWANKACH – zajęciach muzycznych prowadzonych przez instruktora, dwulatki nauczą się pracować w grupie, rozwijać będą zdolności manualne, motorykę małą oraz dużą na zajęciach adaptacyjnych przygotowujących do przedszkola, oprócz  tego będą miały możliwość kontaktu z językiem angielskim na Little English Plays – wersji zabaw i słuchanek dla dzieci poniżej 3-go roku życia.

Działamy w godzinach od 7:30-17:30!

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 503-094-663,
mailowo (klubikdomowka@gmail.com) lub osobiście na terenie Klubiku.