urodziny222

CENNIK ważny od 12.04.2017r.

do 10 dzieci

11-20 dzieci

Urodziny 2h bez poczęstunku

300

350

Urodziny 2h poczęstunek standard

370

450

Urodziny 2h poczęstunek standard plus

420

480

Poczęstunek dla rodziców

80

120

(do 10 os. dorosłych lub powyżej)

 

 

 

 

 

 Urodziny 3h bez poczęstunku

 400

450

Urodziny 3h poczęstunek standard

470

550

Urodziny 3h poczęstunek standard plus

520

580

Poczęstunek dla rodziców

80

120

 

 

 

Animatorka

 80zł/h

 100zł/h

 

 

 

Kawa, herbata, woda, cukier, śmietanka do kawy

 w cenie

 

Naczynia jednorazowe

w cenie

 

 Dekoracje sal

 w cenie

 

 Tort, świeczki

 we własnym zakresie

 

   

 

 

Animacje realizowane są przez doświadczoną animatorkę współpracującą z Klubikiem w zakresie imprez urodzinowych, wydarzeń tematycznych oraz zajęć adaptacyjnych. Istnieje możliwość zasugerowania tematu przewodniego urodzin, zorganizowania pokazu iluzjonisty, pokazu naukowego, pokazu baletowego, balonów z helem, skręcania długich baloników, wielkich baniek i malowania twarzy – cena ustalana jest indywidualnie.

Przykładowe tematy urodzin: Czary i Magia, Odkrywcy Kosmosu, Kraina Lodu, Olimpiada Sportowa, Balonowe Szaleństwo, Mały Detektyw, Szalony Chemik, Minionki Rozrabiają, Pociągi i Autobusy, Dinozaury, Podwodny Świat, Dom Strachów, Kwadratowe Urodziny – Minecraft, Piracka Wyspa, Bal Księżniczek, Hello Kitty, Superbohaterowie czy Gwiezdne Wojny 🙂

POCZĘSTUNEK STANDARD
Chrupki, ciasteczka, paluszki, draże, żelki, chipsy, soki, woda niegazowana.

POCZĘSTUNEK STANDARD PLUS
Ciastka owsiane, paluszki, owoce, ciasta, soki, woda niegazowana.

Wybierając pakiet bez jedzenia można je przynieść ze sobą, rodzice mogą przyjść odpowiednio wcześniej by przygotować  poczęstunek, istnieje też możliwość zamówienia pizzy.

Urodziny organizowane są w soboty i niedziele, w celu rezerwacji terminu należy wpłacić zadatek w wysokości 50% wybranego pakietu minimum 7 dni przed imprezą gotówką w Klubiku. W przypadku nieuiszczenia kwoty termin przepada.

REGULAMIN ZABAW URODZINOWYCH ważny od 3.02.2017r.

1. Wszystkich gości przyjęcia urodzinowego obowiązuje ogólny Regulamin Klubiku Dziecięcego ,,Domówka’’.
2. Animator prowadzący przyjęcie urodzinowe informuje organizatora przyjęcia o przewidywanym harmonogramie imprezy w terminie do 3 dni po wpłacie zaliczki przesyłając scenariusz na adres mailowy rodzica, rodzic od jego otrzymania ma 3 dni na zgłoszenie swoich uwag do harmonogramu. W przypadku braku zgłoszenia uwag w wyznaczonym czasie scenariusz uznaje się za zaakceptowany.
3. W miejscu przeznaczonym do zabawy zabrania się jedzenia oraz picia.
4. Gdy rodzice gości wychodzą z Klubiku na czas przeprowadzanych urodzin, za opiekuna uznaje się organizatora urodzin (jednego lub oboje rodziców jubilata).
5. Podczas animacji prowadzonych w sali żółtej, dzieci nieuczestniczące w zabawach zorganizowanych zostają pod opieką rodzica/opiekuna.
6. W wyjątkowych przypadkach, gdy dziecko nie reaguje na polecenie animatora, sprawia problemy wychowawcze i stanowi zagrożenie dla innych dzieci, animator może odsunąć je od zabawy i zostaje ono pod opieką rodzica/opiekuna.
7. W sytuacjach szczególnych animator prowadzący przyjęcie urodzinowe może zmienić proponowany przebieg urodzin i wcześniej ustalony harmonogram imprezy po akceptacji organizatora urodzin.
8. W Klubiku obowiązuje zmiana obuwia na kapcie, do dyspozycji są również ochraniacze na obuwie.
9. Zaliczka uiszczana przed zorganizowaniem urodzin wynosząca 50% ich kwoty jest bezzwrotna i zaliczona jest na poczet imprezy.
10. Za rzeczy pozostawione bez opieki Klubik nie ponosi odpowiedzialności.
11. Rodzice organizujący imprezę mogą w dniu wydarzenia przyjść 30 minut wcześniej by przygotować poczęstunek.
12. Po zakończeniu imprezy przewidziane jest 20 minut na przebranie się i opuszczenie Klubiku przez wszystkich uczestników. Każde rozpoczęte 30 minut po wyznaczonym czasie wymaga dopłaty 30zł.

ur6str