urodziny222

Cennik ważny od 1.09.2018r.do 10 dzieci11-20 dzieci
Urodziny 2h bez poczęstunku300zł350zł
Urodziny 2h poczęstunek standard400zł500zł
Urodziny 2h poczęstunek standard plus450zł570zł
Poczęstunek dla rodziców (do 10 os. dorosłych lub powyżej)100zł150zł
Urodziny 3h+100zł do wybranego pakietu+100zł do wybranego pakietu
Animatorka80zł/h100zł/h
Malowanie buziek80zł80zł
Suchy lód - eksperymenty80zł80zł
Skręcanie balonów50zł50zł
Wielkie bańki50zł50zł
Projekcje balonowe / imprezowe25zł25zł
Kawa, herbata, woda, cukier, mlekow cenie wybranego pakietuw cenie wybranego pakietu
Naczynia jednorazowew cenie wybranego pakietuw cenie wybranego pakietu
Dekoracje sal i stołóww cenie wybranego pakietuw cenie wybranego pakietu
Tort, świeczkiwe własnym zakresiewe własnym zakresie

Animacje realizowane są przez doświadczoną animatorkę współpracującą z Klubikiem w zakresie imprez urodzinowych, wydarzeń tematycznych oraz zajęć adaptacyjnych. Istnieje możliwość zasugerowania tematu przewodniego urodzin, do czego serdecznie zachęcamy!

Przykładowe tematy urodzin: Czary i Magia, Odkrywcy Kosmosu, Kraina Lodu, Olimpiada Sportowa, Balonowe Szaleństwo, Mały Detektyw, Szalony Chemik, Minionki Rozrabiają, Pociągi i Autobusy, Dinozaury, Podwodny Świat, Dom Strachów, Kwadratowe Urodziny – Minecraft, Piracka Wyspa, Bal Księżniczek, Hello Kitty, Superbohaterowie czy Gwiezdne Wojny 🙂

POCZĘSTUNEK STANDARD
Chrupki, ciasteczka, paluszki, draże, żelki, chipsy, soki, woda niegazowana.

POCZĘSTUNEK STANDARD PLUS
Ciastka owsiane, paluszki, owoce, ciasta, soki, woda niegazowana.

Wybierając pakiet bez jedzenia można je przynieść ze sobą, rodzice mogą przyjść odpowiednio wcześniej by przygotować  poczęstunek, istnieje też możliwość zamówienia pizzy.

Urodziny organizowane są w soboty i niedziele, w celu rezerwacji terminu należy wpłacić zadatek w wysokości 50% wybranego pakietu minimum 7 dni przed imprezą gotówką w Klubiku. W przypadku nieuiszczenia kwoty termin przepada.

REGULAMIN ZABAW URODZINOWYCH ważny od 3.02.2017r.

1. Wszystkich gości przyjęcia urodzinowego obowiązuje ogólny Regulamin Klubiku Dziecięcego ,,Domówka’’.
2. Animator prowadzący przyjęcie urodzinowe informuje organizatora przyjęcia o przewidywanym harmonogramie imprezy w terminie do 3 dni po wpłacie zaliczki przesyłając scenariusz na adres mailowy rodzica, rodzic od jego otrzymania ma 3 dni na zgłoszenie swoich uwag do harmonogramu. W przypadku braku zgłoszenia uwag w wyznaczonym czasie scenariusz uznaje się za zaakceptowany.
3. W miejscu przeznaczonym do zabawy zabrania się jedzenia oraz picia.
4. Gdy rodzice gości wychodzą z Klubiku na czas przeprowadzanych urodzin, za opiekuna uznaje się organizatora urodzin (jednego lub oboje rodziców jubilata).
5. Podczas animacji prowadzonych w sali żółtej, dzieci nieuczestniczące w zabawach zorganizowanych zostają pod opieką rodzica/opiekuna.
6. W wyjątkowych przypadkach, gdy dziecko nie reaguje na polecenie animatora, sprawia problemy wychowawcze i stanowi zagrożenie dla innych dzieci, animator może odsunąć je od zabawy i zostaje ono pod opieką rodzica/opiekuna.
7. W sytuacjach szczególnych animator prowadzący przyjęcie urodzinowe może zmienić proponowany przebieg urodzin i wcześniej ustalony harmonogram imprezy po akceptacji organizatora urodzin.
8. W Klubiku obowiązuje zmiana obuwia na kapcie, do dyspozycji są również ochraniacze na obuwie.
9. Zaliczka uiszczana przed zorganizowaniem urodzin wynosząca 50% ich kwoty jest bezzwrotna i zaliczona jest na poczet imprezy.
10. Za rzeczy pozostawione bez opieki Klubik nie ponosi odpowiedzialności.
11. Rodzice organizujący imprezę mogą w dniu wydarzenia przyjść 30 minut wcześniej by przygotować poczęstunek.
12. Po zakończeniu imprezy przewidziane jest 20 minut na przebranie się i opuszczenie Klubiku przez wszystkich uczestników. Każde rozpoczęte 30 minut po wyznaczonym czasie wymaga dopłaty 30zł.

ur6str