Klubik Domówka prowadzi opiekę dzienną dla dzieci do 3-go roku życia.
To rozwiązanie korzystniejsze niż żłobek, gdyż wyróżniamy się mniejszymi grupami, wykwalifikowaną kadrą oraz atmosferą, która sprawia, że każdy u nas czuje się jak w domu. Dbamy o indywidualny rozwój i potrzeby wszystkich dzieci.

W Klubiku Domówka każdy znajdzie coś dla siebie; organizujemy różnorodne zajęcia dodatkowe dla dzieci nawet poniżej 1-go roku życia. Do takich zajęć należą: Muzograjki, zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków, a także zajęcia sportowe, taneczne i edukacyjne dla dzieci od 3-go roku życia.

Nasza Kadra

Ola

PICARO ENGLISH

Od najmłodszych lat realizowała się w wielu dziedzinach i tak zostało jej do dziś. Wybór kierunku studiów nie był z tego względu tak oczywisty, lecz od zawsze nauka języków obcych – angielskiego, francuskiego i niemieckiego – przejawiała się jako ścieżka wiodąca we właściwą stronę. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie SWPS, realizując dwie specjalizacje – tłumaczeniową i pedagogiczną. Od kilku lat prowadzi zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania; zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a do każdej osoby podchodzi z własnym programem i sposobem na przyjemne przekazanie wiedzy, skupiając się na potrzebach odbiorcy. Współtwórczyni Domówki, prywatnie miłośniczka muzyki, gór i Mazur.

Karolina

DENSIAKI

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowany instruktor tańca nowoczesnego oraz animatorka czasu wolnego dla dzieci, od 7 lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Tańczy od 7-go roku życia, pierwsze kroki stawiała uczęszczając na zajęcia do Studio Buffo, uczestniczka i laureatka wielu konkursów tanecznych, na których występowała wraz z zespołem V3 z Egurrola Dance Studio. Tancerka grupy pokazowej „Bell Arto” wraz z którą zapewniała oprawę artystyczną na takich imprezach jak : Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem, „Hit Biało-Czerwonych” wybór piosenki na Euro 2012, Super Finał PLFA na Stadionie Narodowym i wielu innych. Współzałożycielka Domówki. Na zajęciach stawia na rozwój oraz świetną zabawę, uśmiech i zadowolenie dziecka to dla niej największa nagroda. Prywatnie niepoprawna optymistka, miłośniczka dalekich podróży i dobrych książek.

Agata

BĘDĘ PRZEDSZKOLAKIEM ACTIVE BOBAS SŁOWO W SŁOWO SENSOPLASTYKA SMYKA

Studentka studiów magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia polska ze specjalizacją nauczycielską. Zaangażowana w projekty Fundacji Najmłodszej Akademii Językowej, w ramach której prowadzi zajęcia o języku polskim i tematyce varsavianistycznej dla dzieci w klasach 1-3. W 2020 roku odbyła praktykę w szkole podstawowej, gdzie prowadziła lekcje języka polskiego dla uczniów klas 4-8, a także warsztaty świetlicowe.
W pracy z najmłodszymi wykorzystuje techniki kreatywnej nauki, dbając przy tym o przyjazną atmosferę w grupie. Co tydzień czyta nową książkę, słucha podcastów, nie zapominając przy tym o aktywnym wypoczynku na łonie natury. Bardzo ceni sobie czas spędzany z bliskimi.  

Monika

LOGOPEDA

Jest neurologopedą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi w wieku przedszkolnym, a także z najmłodszymi dziećmi 0-3. W jej praktyce najważniejsze jest poprawienie jakości życia małego pacjenta i jego rodziny. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla nauczycieli i rodziców.
Współpracowała z warszawskimi przedszkolami i żłobkami niepublicznymi, ośrodkiem rehabilitacyjnym prowadząc diagnozę i terapię logopedyczną oraz neurologopedyczną. Przez wiele lat pracowała w warszawskim przedszkolu specjalnym prowadząc terapię neurologopedyczną, terapię karmienia oraz terapię z zakresu komunikacji alternatywnej i wspomagającej. Prowadziła zajęcia ze studentami logopedii na SWPS, a ta warsztaty i szkolenia dla nauczycieli.

MAGDA

PSYCHOLOG

Psycholog z ponad 8-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu, innymi trudnościami rozwojowymi oraz wychowawczymi. Pomaga Rodzicom zrozumieć i mądrze wspierać swoje pociechy. Zajmuje się kompleksową diagnozą i terapią dzieci oraz zajęciami grupowymi wspierającymi ich rozwój. Swój warsztat terapeutyczny kształtuje wybierając metody oparte na rozwoju i relacji, pedagogice Montessori, Porozumieniu bez przemoc, Psychoterapii |Systemowej. W diagnostyce opiera się na uznanych, międzynarodowych narzędziach, m. in. ADOS-2, ADI-2. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii UW, Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, Seminarium Psychoterapii Okołoporodowej. Obecnie w trakcie drugich studiów magisterskich na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna profil Innowacyjni Nauczyciele.

Iwona

FIZJOTERAPEUTA

Fizjoterapeutka i terapeutka sensorycznej integracji z wieloletnim
doświadczeniem. W swojej pracy posługuje się różnymi metodami i technikami, które pomagają dzieciom osiągać sukcesy rozwojowe już od
pierwszych miesięcy życia. W pracy z dziećmi ważny est dobry kontakt z
nimi oraz efektywna współpraca z rodzicami, co oznacza zdobywanie
zdrowych nawyków ruchowych w miłej atmosferze. Jako propagatorka wiedzy
ekologicznej jest autorką pakietu gier Ratujmy Planetę wyświetlanego
jako interaktywna podłoga.

Kasia

FRANCUSKI

Lektorka z 17 letnim doświadczeniem w nauczaniu języka francuskiego zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Pasjonatka języka francuskiego z mocnym przygotowaniem
merytorycznym. Ukończyła również Studia Podyplomowe w zakresie: Pedagogika
przedszkolna i wczesnoszkolna. Dba o przyjazną atmosferę i do każdej grupy dzieci
podchodzi w sposób indywidualny.
Prywatnie jest mamą 8 letniej Zuzi i 4 letniego Krzysia, których również wprowadza w tajniki francuskiego życia i świata. I to właśnie jej dzieci są dla niej niejednokrotnie inspiracją do
różnego rodzaju gier, zabaw i aktywności 🙂

Natalia

MUZOGRAJKI

Akordeonistka, studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Pracuje pod kierunkiem prof. dr hab. Klaudiusza Barana oraz dr hab Grzegorza Palusa, a wcześniej także mgr Daniela Baranowskiego. Od 2008 roku bierze czynny udział w koncertach, konkursach oraz festiwalach o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Do tej pory zdobyła ponad 40 pierwszych nagród. Wielokrotna stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego czy też Marszałka Województwa Łódzkiego.

Partnerzy