Klubik Domówka prowadzi opiekę dzienną dla dzieci do 3-go roku życia.
To rozwiązanie korzystniejsze niż żłobek, gdyż wyróżniamy się mniejszymi grupami, wykwalifikowaną kadrą oraz atmosferą, która sprawia, że każdy u nas czuje się jak w domu. Dbamy o indywidualny rozwój i potrzeby wszystkich dzieci.

W Klubiku Domówka każdy znajdzie coś dla siebie; organizujemy różnorodne zajęcia dodatkowe dla dzieci nawet poniżej 1-go roku życia. Do takich zajęć należą: śpiewanki, zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków, a także zajęcia sportowe, taneczne i edukacyjne dla dzieci od 3-go roku życia.

Nasza Kadra

Ola

PICARO ENGLISH

Od najmłodszych lat realizowała się w wielu dziedzinach i tak zostało jej do dziś. Wybór kierunku studiów nie był z tego względu tak oczywisty, lecz od zawsze nauka języków obcych – angielskiego, francuskiego i niemieckiego – przejawiała się jako ścieżka wiodąca we właściwą stronę. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie SWPS, realizując dwie specjalizacje – tłumaczeniową i pedagogiczną. Od kilku lat prowadzi zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania; zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a do każdej osoby podchodzi z własnym programem i sposobem na przyjemne przekazanie wiedzy, skupiając się na potrzebach odbiorcy. Współtwórczyni Domówki, prywatnie miłośniczka muzyki, gór i Mazur.

Karolina

DENSIAKI

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowany instruktor tańca nowoczesnego oraz animatorka czasu wolnego dla dzieci, od 7 lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Tańczy od 7-go roku życia, pierwsze kroki stawiała uczęszczając na zajęcia do Studio Buffo, uczestniczka i laureatka wielu konkursów tanecznych, na których występowała wraz z zespołem V3 z Egurrola Dance Studio. Tancerka grupy pokazowej „Bell Arto” wraz z którą zapewniała oprawę artystyczną na takich imprezach jak : Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem, „Hit Biało-Czerwonych” wybór piosenki na Euro 2012, Super Finał PLFA na Stadionie Narodowym i wielu innych. Współzałożycielka Domówki. Na zajęciach stawia na rozwój oraz świetną zabawę, uśmiech i zadowolenie dziecka to dla niej największa nagroda. Prywatnie niepoprawna optymistka, miłośniczka dalekich podróży i dobrych książek.

Ania

BĘDĘ PRZEDSZKOLAKIEM

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz  Studium Pedagogicznego. Zajmuje się projektowaniem produktu, przede wszystkim przedmiotów codziennego użytku, zabawek dla dzieci oraz różnych obiektów dedykowanych specjalnemu użytkownikowi, np. w terapii psychologicznej. Dotąd zawodowo zajmowała się „wchodzeniem w głowy” dzieci oraz regularnie współpracowała z nimi, aby zrozumieć ich potrzeby i projektować atrakcyjne zabawki. Przede wszystkim darzy dzieci szacunkiem, uważa, że nie stanowią naczyń dla moralności dorosłych. W ramach zajęć potrafi przekazać wiedzę z zakresu szeroko pojętej plastyki i techniki, rzeźby, fotografii, literatury i sztuki. Jest osobą doskonale zorganizowaną, wielokrotnie nagradzaną w międzynarodowych konkursach designu, pracowitą i czynnie kreatywną.

Partnerzy