Klubik Domówka prowadzi opiekę dzienną dla dzieci do 3-go roku życia.
To rozwiązanie korzystniejsze niż żłobek, gdyż wyróżniamy się mniejszymi grupami, wykwalifikowaną kadrą oraz atmosferą, która sprawia, że każdy u nas czuje się jak w domu. Dbamy o indywidualny rozwój i potrzeby wszystkich dzieci.

W Klubiku Domówka każdy znajdzie coś dla siebie; organizujemy różnorodne zajęcia dodatkowe dla dzieci nawet poniżej 1-go roku życia. Do takich zajęć należą: Muzograjki, zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków, a także zajęcia sportowe, taneczne i edukacyjne dla dzieci od 3-go roku życia.

Nasza Kadra

Ola

PICARO ENGLISH

Od najmłodszych lat realizowała się w wielu dziedzinach i tak zostało jej do dziś. Wybór kierunku studiów nie był z tego względu tak oczywisty, lecz od zawsze nauka języków obcych – angielskiego, francuskiego i niemieckiego – przejawiała się jako ścieżka wiodąca we właściwą stronę. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie SWPS, realizując dwie specjalizacje – tłumaczeniową i pedagogiczną. Od kilku lat prowadzi zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania; zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a do każdej osoby podchodzi z własnym programem i sposobem na przyjemne przekazanie wiedzy, skupiając się na potrzebach odbiorcy. Współtwórczyni Domówki, prywatnie miłośniczka muzyki, gór i Mazur.

Karolina

DENSIAKI

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowany instruktor tańca nowoczesnego oraz animatorka czasu wolnego dla dzieci, od 7 lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Tańczy od 7-go roku życia, pierwsze kroki stawiała uczęszczając na zajęcia do Studio Buffo, uczestniczka i laureatka wielu konkursów tanecznych, na których występowała wraz z zespołem V3 z Egurrola Dance Studio. Tancerka grupy pokazowej „Bell Arto” wraz z którą zapewniała oprawę artystyczną na takich imprezach jak : Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem, „Hit Biało-Czerwonych” wybór piosenki na Euro 2012, Super Finał PLFA na Stadionie Narodowym i wielu innych. Współzałożycielka Domówki. Na zajęciach stawia na rozwój oraz świetną zabawę, uśmiech i zadowolenie dziecka to dla niej największa nagroda. Prywatnie niepoprawna optymistka, miłośniczka dalekich podróży i dobrych książek.

Agata

BĘDĘ PRZEDSZKOLAKIEM

Studentka studiów magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia polska ze specjalizacją nauczycielską. Zaangażowana w projekty Fundacji Najmłodszej Akademii Językowej, w ramach której prowadzi zajęcia o języku polskim i tematyce varsavianistycznej dla dzieci w klasach 1-3. W 2020 roku odbyła praktykę w szkole podstawowej, gdzie prowadziła lekcje języka polskiego dla uczniów klas 4-8, a także warsztaty świetlicowe.
W pracy z najmłodszymi wykorzystuje techniki kreatywnej nauki, dbając przy tym o przyjazną atmosferę w grupie. Co tydzień czyta nową książkę, słucha podcastów, nie zapominając przy tym o aktywnym wypoczynku na łonie natury. Bardzo ceni sobie czas spędzany z bliskimi.  

Eliza

MUZOGRAJKI

Na co dzień studiuje Analizę Danych i niedługo rozpocznie V rok studiów. Jednak to muzyka jest jej największą pasją, z której czerpie najwięcej radości każdego dnia. Ukończyła I i II stopień szkoły muzycznej na flecie poprzecznym (12 lat edukacji), ale gra również na gitarze i fortepianie oraz śpiewa. Od wielu lat pracuje również z dziećmi jako animatorka i opiekunka do dzieci m.in. w Centrum Kultury im. Jana Pawła II na Morenie. Miała przyjemność prowadzić animacje na balach, festynach, urodzinkach i wielu innych. Prowadziła również indywidualne zajęcia nauki gry na instrumentach i umuzykalniające. Uwielbia dzieci, a praca z nimi daje jej wiele przyjemności i satysfakcji. Szczególnie gdy może uczestniczyć w tak wartościowym i szeroko rozwijającym dziecko na wielu płaszczyznach procesie jakim jest edukacja muzyczna.

Monika

LOGOPEDA

Jest neurologopedą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi w wieku przedszkolnym, a także z najmłodszymi dziećmi 0-3. W jej praktyce najważniejsze jest poprawienie jakości życia małego pacjenta i jego rodziny. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla nauczycieli i rodziców.
Współpracowała z warszawskimi przedszkolami i żłobkami niepublicznymi, ośrodkiem rehabilitacyjnym prowadząc diagnozę i terapię logopedyczną oraz neurologopedyczną. Przez wiele lat pracowała w warszawskim przedszkolu specjalnym prowadząc terapię neurologopedyczną, terapię karmienia oraz terapię z zakresu komunikacji alternatywnej i wspomagającej. Prowadziła zajęcia ze studentami logopedii na SWPS, a ta warsztaty i szkolenia dla nauczycieli.

Kasia

FRANCUSKI

Lektorka z 17 letnim doświadczeniem w nauczaniu języka francuskiego zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Pasjonatka języka francuskiego z mocnym przygotowaniem
merytorycznym. Ukończyła również Studia Podyplomowe w zakresie: Pedagogika
przedszkolna i wczesnoszkolna. Dba o przyjazną atmosferę i do każdej grupy dzieci
podchodzi w sposób indywidualny.
Prywatnie jest mamą 8 letniej Zuzi i 4 letniego Krzysia, których również wprowadza w tajniki francuskiego życia i świata. I to właśnie jej dzieci są dla niej niejednokrotnie inspiracją do
różnego rodzaju gier, zabaw i aktywności 🙂

Paulina

ANIMACJE

Studiuje Psychologię, a po skończeniu szkoły terapii planuje zająć się pracą z najmłodszymi. Od zawsze w duszy „grały” jej dzieci, a kontakt z nimi nie tylko dawał wiele satysfakcji i radości, ale uczył kreatywności, cierpliwości i umiejętności słuchania, i reagowania na ich potrzeby. Jako animatorka organizowała czas najmłodszym m.in. na urodzinach, festynach czy w salach zabaw. Zapalona miłośniczka teatru, spędzania czasu na łonie natury i fotografowania dzikiej fauny i flory.

Partnerzy